4 Temmuz 2022

Hakkımızda

ilk-bakis-gazetesi-logo
"İlk Bakan Siz Olun"

İlk Bakış Gazetesi, 14 yıllık tecrübenin ve bilgi birikiminin sonucunda hayata geçirilmiş yenilikçi bir habercilik anlayışının ürünüdür. 2021 yılının ilk yarısında yayın hayatına başlayan gazetemiz, modern metodlar ile uyumlu ve geleneksel habercilik anlayışını güncelleyen dinamik bir yaklaşım benimsemektedir.

Dijital çağın gereksinimlerini karşılamayı ve çevre ile uyumlu bir yayın bilincini benimseyen kurumumuz, ana yayın organlarını dijital mecralarda oluşturmuştur. İnternet haberciliğinin ve yeni medyanın bütün imkanlarını etkin bir şekilde kullanan İlk Bakış Gazetesi, yeşil bir gezegen ve yaşanabilir bir çevre gayesine sahip çağdaş bir haber platformudur.

Yerel, ulusal ve küresel haberleri tek bir merkezde sentezleyerek parçadan bütüne ve bütünden parçaya doğru bir haber zinciri oluşturmayı amaçlayan İlk Bakış, hayatın her alanından haberleri okuyucularına ulaştırmak için çalışmaktadır.

İlk Bakış Gazetesi, yerleşik söylemlerden ve kalıplaşmış sloganlardan arındırılmış saf bir gazetecilik bilinci ile yerel, ulusal ve küresel mecralarda hakim haber platformu olma hedefi ile çalışma hayatına devam etmektedir.

İlk Bakış Gazetesi © 2021 | Bütün hakları saklıdır